Borac savladao Slobodu iz Tuzle rezultatom 2:0

Borac je u 2. kolu Premijer lige BiH na svom terenu savladao tuzlansku Slobodu rezultatom 2:0.

Fudbal 07.08.2020 | 21:37

Tuzlaci su igrali otvoreno u ovom meču. Stvorili su nekoliko opasnih situacija pred golom Pavlovića, ali falio je onaj završni udarac.

Sa druge strane ni Borac nije imao velikih prilika, pa se na odmor otišlo rezultatom 0:0.

Danilović je prvi prijetio u nastavku. Golubović je vadio sjajan šut Danilovića, ali u 58. minuti golman gostiju ipak nije mogao ništa. Brzo je Danilović izveo slobodan udarac, Golubović brani udarac Ziljkića, ali lopta dolazi do Jove Lukuća koji pogađa za 1:0.

Borac je nakon gola potpuno kontrolisao igru, a sve dileme oko pobjednika domaći su otklonili u 83. minuti. Radulović ubacuje sa lijeve strane, a Adnan Mujkić pogađa vlastitu mrežu za konačnih 2:0.

Borac u narednom kolu gostuje na Grbavici protiv Željezničara.

(BN/Sportsport.ba Foto: Srpskainfo)