Poraz Igokee na startu TOP 16 faze FIBA Lige šampiona

Košarkaši Igokee poraženi su od Tenerifea 62:82 na startu TOP 16 faze FIBA Lige šampiona.

Košarka 03.03.2021 | 22:04

Posljednja dionica u potpunosti je protekla u znaku šampiona iz 2017. godine. Prednost je rasla iz minuta u minut i na kraju su došli do zaslužene pobjede.

Nakon nesportskog faula Stivena Greja, sredinom četvrtine, vremena za povratak više nije bilo.

Najzaslužniji za trijumf ekipe sa Kanarskih ostrva bio je Sasu Salin sa 19 poena, dok je Šermadini ubacio 17, uz sjajnu partiju u drugom poluvremenu. Bolji od ostalih u redovima ekipe Dragana Bajića bio je Nikola Jovanović sa 13 poena, dok je Stiven Grej stao na 10.

Naredni izazov u Ligi šampiona Igokeu očekuje sljedećeg utorka kada gostuju Rigi.

Prije toga, u subotu će, od 13 časova, odmjeriti snage sa FMP-om u regionalnoj ABA ligi.