BiH u 95. minutu ostala bez pobjede

Reprezentacija Bosne i Hercegovine remizirala je je sa Kazahstanom u 5. kolu kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo u Kataru rezultatom 2-2.

Fudbal 07.09.2021 | 22:59

Imali su izabranici Ivajla Peteva nekoliko stopostotnih šansi u prvom poluvremenu. Prvi je zaprijetio kapiten Edin Džeko u petoj minuti susreta nakon ubačaja Miroslava Stevanovića, ali je njegov udarac otišao preko gola.

Šest minuta kasnije opet je prijetio Edin Džeko. Ovoga puta je šutirao sa 20-tak metara, ali je njego udarac završio preko gola.

U 17. minuti nova prilika za Dijamanta. Pjanić je sjajno centrirao, Džeko je ostao sam na drugoj stativi, ali je i ovaj put njegov udarac otišao preko gola.