Navijači prekinuli utakmicu Veleža i Borca (VIDEO)

Navijači Veleža prekinuli su derbi meč protiv Borca u 83. minutu, pri vođstvu Banjalučana 2:0.

Sport 21.09.2021 | 23:01

Prva sporna situacija dogodila se u 28. minuti. U šesnaestercu Borca pao je Radović, igrači Veleža su okružili Topalovića, ali sudija nije dosudio jedanaesterac, javlja SCSport.ba.

U 37. minuti kada Stojan Vranješ postiže  pogodak iz slobodnog udarca, koji je prethodno dosuđen zbog diskutabilnog prekršaka nad Moraitisom.

Navijači Veleža "Red Army" su utrčali na teren i krenuli prema sudiji. Sa tribina je odjekivalo: “Lopovi lopovi!”

Nakon intervencije redarske službe navijači su vraćeni na tribine, a glavni sudija Sabrija Topalović iz Zenice odsvirao je kraj.

Nakon toga fudbaleri Borca su otišli u svlačionicu.

Strijelac oba gola za Borac bio je Stojan Vranješ u 37. i 81. minuti.