Partizan drugi put u nedelju dana savladao Keln!

Fudbaleri Partizana savladali su Keln rezultatom 2:0 na domaćem terenu u četvrtom kolu Lige konferencija.

Košarka 13.10.2022 | 21:16

Partizanu je ovo druga pobeda u samo nedelju dana, pošto su prošlog četvrtka savladali Keln na gostovanju rezultatom 1:0.

Crno-beli si novim trijumfom protiv ovog bundesligaša zadržali prvo mesto u Grupi D i jednom nogom zakoračili u nokaut fazu Lige konferencija.razili razumijevanje i čak prihvatili kritike i sugestije, te prenijeli poruku Kristijana Šmita, koji je otputovao u Njemačku, da želi razgovorati sa mnom i doći u Trebinje, ako nađem vremena.

Utakmicu je obeležio haos koji su napravili "grobari", zbog kojih je dvaput u prvom poluvremenu prekinuta utakmica.

Navijači domaćeg tima su ubacivali priotehnička sredstva na teren zbog kojeg je izraelski sudija naredio igračima da napuste teren, a Partizanu je od 38. minuta pretio službeni poraz od 3:0 da se dogodio još jedan prekid.

(B92 Foto: Peđa Milosavljević/Starsport)