Naša poznata pevačica živi od kirije: Uzimam sve što nađem pored kontejnera
Pevačica Nada Topčagić otkrila je da sve što nađe pored kontejnera ponese kući. Naime, kako je ispričala Nada Topčagić sve što nađe na ulici ponese i čuva u svom podrumu.
Zabava 12.01.2025 | 17:03- Sve sama radim po kući, pomaže mi Zlatko naravno, ali volim da većinu stvari preuzmem na sebe. Kod mene je ludilo, ako nađem drva po ulici, pokupim ih i čuvam u podrumu. Uzimala sam sve što je pored kontejnera ako valja. Nije me sramota od toga - iskreno je rekla pevačica kroz smeh.
- Živimo od kirije, ne bih mogla da živim samo od penzije. Cela planeta tako funkcioniše. Moja sestra živi pedeset godina u Nemačkoj, vraća se u Srbiju da prezimi, jer je tamo teško. Ne žalim se, samo da smo zdravi. Snalazim dobro.
Kolegama prodaje rakiju
Inače, Nada Topčagić kaže da kaže da je svojevremeno kolegama sa estrade prodavala domaću rakiju, koju je donosila sa planine Tare.
- Estradi raznosim i prodajem rakiju i voćke s Tare. Skoro me je zvala jedna koleginica, ne bih da je imenujem, jer je starija žena, pa mi kaže: 'Nado, ja sam se uželela one tvoje rakije! Ako dolaziš skorije, da mi spustiš dve, tri flaše, pa neka stoje u frižideru, uredno bih platila. Ja kad to čujem, dođe mi da dam radžu za džabe, pošto ona šika kao luda! Onda se setim truda koji sam uložila, pa naplatim - objasnila je iskreno pevačica, pa je dodala:
- Smatram sebe najvećom zvezdom na našim prostorima i nisam skromna po tom pitanju. Ja sam šoumen, zvezda mora da ima sve, ne samo da stane i peva.
(kurir.rs/blic)
Komentari / 2
Ostavite komentarСвака част
12.01.2025 17:44Капа доље дивној Нади! Она и Зорица Брунцлик су класа.
ODGOVORITEKosovka u bn
13.01.2025 06:39Nada Zena ipo....domacica.pevacica shounen Ma sve bre Kapa dole Ako uzme Ne krade I ja bih
ODGOVORITE