Nasljedstvo Zorice i Kemiša: Šta će kome pripasti?
Zorica Brunclik i Miroljub Aranđelović Kemiš decenijama su u skladnom braku, a poznato je da oboje imaju decu iz prethodnih veza.
Srbija 13.04.2025 | 13:42
Pevačica iz tri braka ima troje dece, dok četvrto dete potiče iz vanbračne zajednice, a harmonikaš iz ranijeg braka ima ćerku koja danas živi u Nemačkoj.
Kako prenose domaći mediji, u njihovom domu nedavno je ponovo aktuelizovano pitanje testamenta i raspodele zajedničkog bogatstva. Navodno je Zorica bila ta koja je pokrenula razgovor, te hitno saopštila Kemišu da je vreme da se ovo važno pitanje reši.
S druge strane, Kemišovi rođaci su navodno pre nekoliko godina ispričali da se samo Zorica pita za nasledstvo.
Naime, kako su za "Skandal" tvrdili dalji Kemišovi rođaci, samo se Zorica Brunclik pita da li će se njegova ćerka iz prvog braka, koja živi u Nemačkoj, naći na spisku naslednika njihovog bogatstva.
- Ima i Zorica svoju decu iz veza i brakova pre Kemiša, a Zlata je njihovo zajedničko dete i ona im je mezimica - započeli su rođaci.
- Ali to je zato što je ona najmlađa, a ne što je odvajaju. Ona i živi s njima, ali nikome od njihove starije dece ništa ne fali. E sad, što se testamenta tiče, tu je Zorka glavna, Kemiš u to neće da se meša.
On toliko voli Zoricu, pa joj sve to i prepušta, jer zna da se neće ogrešiti ni o jedno dete. Svi oni lepo funkcionišu i slažu se iako ne žive svi zajedno.
A verujem da će Zorka biti pravedna kao i uvek i da se neće ogrešiti ni o jedno dete - rekao je izvor tada.
(Telegraf) Foto: ATA images
Komentari / 7
Ostavite komentarlazar
13.04.2025 14:07zaboli me
ODGOVORITELuka
13.04.2025 14:59Zasto se mijesati u zivote drugih ljudi, svejedno dali imaju puno novaca ili ne. Neka svako rasporedjuje svoj imetak onako kako on misli da je najbolje. To su privatne stvari, koje ostaju unutar jedne familije,a neiznose se mapolje naočigled svih. Mnoge druge stvari opterecuju ovaj nas narod,a ne raspodjela imovine od bogatasa.
ODGOVORITEMICIKA
13.04.2025 17:55Briga nekoga za njihovu decu i naslednike. Svakako će ostaviti svojoj deci a ne meni.
ODGOVORITEPrijedorčanin M.
13.04.2025 21:38Naj bolji odgovor dao Lazar s početka ovog komentara,pridružujem mu se.
+
13.04.2025 20:21Brinem za ove naše. Koji niti mogu zasaditi za život. A ni nasledstva nema. Osim da roditelji pomru i ostave stari stan. Iz RS.
ODGOVORITETEŠKO NAMA
14.04.2025 08:05Ja oka noćas nisam sklopio razmišljajući kako će oni to podjeliti. Koga uopšte briga. Da su normalni nebi imali toliko propalih brakova iza sebe.
ODGOVORITEZORKA
14.04.2025 16:11Biće tu igranka između djece. Nigde podjela nije prošla glat. Mnogi brakovi, mnogo djece.
ODGOVORITE