Siniša Mali: Vučić izašao sa VMA, čuo sam se sa njim

Prvi potpredsednik Vlade i ministar finansija Siniša Mali gostuje u Dnevniku RTS-a, nakon što se vratio iz posete Sjedinjenim Američkim Državama, gde je boravio sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem.

Srbija 03.05.2025 | 19:47
Siniša Mali: Vučić izašao sa VMA, čuo sam se sa njim

Na početku je rekao da je Vučić izašao sa VMA.

"On je izašao nešto posle 17 časova popodne. Čuo sam se sa njim, kaže da se oseća bolje. Suzana i ja koji smo bili u prostoriji sa njim nismo videli situaciju istim očima kao on. On je rekao da je trajalo par sekundi... Ne, trajalo je duže", rekao je Mali.

"Teško mi je o tome da govorim. Jak je čovek, rekao je da mu je bolje. Dan, dva, tri, dobio je naredbu da se odmori. Nije ovo prvi put da mu se dešava, ovo je sad četvrti put", dodao je. 

"Ono što je predsednik rekao da prenesem je da je bolje i da će se, kad se bude malo oporavio obratiti javnosti. Prioritet svih prioriteta je Vučićevo zdravlje. Niko nije tu hteo da pravi nikakav kompromis, osim njega samog", rekao je Mali.

(B92) Foto: RTS

Komentari / 4

Ostavite komentar
Name

Zorica

03.05.2025 20:14

Svako dobro i brzo ozdravljenje gospodinu Pretsedniku Republike Srbije Aleksandru Vučiću.

ODGOVORITE
Name

Slobođa

03.05.2025 22:17

Neka bog i anđeli čuvaju vučića

ODGOVORITE
Name

Idealno

04.05.2025 00:04

Ma ajde boga ti...bas andjeli...

Name

Mile

04.05.2025 01:30

Predsjednice brz oporavak vam zelim. Veliki su to pritisci ooozicije i zapada. cuvajte zdravlje jer bez vas Srbija propada.

ODGOVORITE