ZG: Par likvidiran u garaži, policija na tragu ubici (VIDEO)
U dvostrukom ubistvu koje se sinoć dogodilo u zagrebačkom Markuševcu, ubijeni su Andrea K. (29) i Marijan C. (38).
Region 14.06.2025 | 14:10
Zagrebačka policija je tokom noći obavila uviđaj u Ulici Črna voda, gdje su u garaži stambene zgrade pronađena tijela muškarca i žene s prostrelnim ranama. Prema riječima svjedoka, u trenutku pucnjave čulo se desetak hitaca.
Komšije navode da je žena živjela s novim partnerom, nakon razvoda. Bili su podstanari. Kako saznaje Index, ubijena je tokom studija dobila dijete s bivšim suprugom, potom napustila fakultet i počela da radi u kockarnici. Zbog psihičkog maltretiranja od strane bivšeg supruga, uskoro je uslijedio razvod.
Komšije tvrde da je Andrea juče trebalo da pokupi dijete iz škole, ali se nije pojavila. Zabrinut, bivši suprug je navodno kontaktirao policiju.
S novim partnerom osnovala ugostiteljsku firmu
Andrea i Marijan su u junu prošle godine osnovali firmu Love Revolution u Zagrebu, registrovanu za vođenje restorana i drugih ugostiteljskih objekata. Na društvenim mrežama, Andrea je često objavljivala fotografije i video-snimke s njihovih zajedničkih putovanja.
Prema nezvaničnim informacijama, policija ima indicije o tome ko bi mogao biti ubica i potraga je u toku. Istražiteljima su sumnjivi motor i vozilo Caddy koji su zabilježeni na snimcima video-nadzora.
Video pogledajte OVDJE.
(Index) Foto: Instagram
Komentari / 2
Ostavite komentarHuan Rejes
14.06.2025 14:51Pa bivši k'o će drugi , tamo gdje je nestala ljubav tuga traži svoje
ODGOVORITEОдговор
14.06.2025 17:06Онај који ју је психички малтретирао док је живјела с њим - њен бивши супруг, ето ко!
ODGOVORITE