Dnevnik 2: 3.8.2026.

U “Dnevniku 2” BN TV gledajte:

Republika Srpska 03.08.2026 | 20:00
Dnevnik 2: 3.8.2026.

Vučić najavio pomoć Srbije Srbima u selima kod Kupresa i Šipova.

Vlast ne provodi presudu Vrhovnog suda Srpske koji je poništio dozvolu za otvaranje rudnika na Bukovoj Kosi kod Prijedora.

Okružno tužilaštvo u Istočnom Sarajevu sumnjiči Ždrala za teško ubistvo u pokušaju Pandurevića.

Rad Skupštine Srpske u ovom mandatu obilježio ponižavanje opozicionih poslanika od strane skupštinskog rukovodstva.

Stabilizovano stanje na požarištima oko Trebinja, ali još postoji opasnost od mjestimičnog širenja vatre.

Vodostaj Dunava neprestano opada: problemi u Srbiji i Mađarskoj.

Razorni šumski požari haraju Grčkom.

Pala cijena nafte na svjetskom tržištu nakon Trampove objave da se nastavljaju pregovori sa Iranom.

Zlatni srpski veslači sa Evropskog prvenstva doputovali u Beograd.

(BN) 

Komentari / 7

Ostavite komentar
Name

Mislim

03.08.2026 18:47

Najgori presjednik I cirkusant od osnivanja RS.i skupstini,Ali mora se uvuci u bulju vozdu jer je nekad govorio svasta o vozdu Laktaskom.Fuj

ODGOVORITE
Name

Drvarčanska

03.08.2026 19:07

Seljačina

ODGOVORITE
Name

88

03.08.2026 19:35

U onom skupstinskom rukovodstvu samo je Vasic zasluzio da sjedi, ostali su pokazali svoj bezobrazluk.

ODGOVORITE
Name

Dkupstina partijasa

03.08.2026 19:42

Podobnih to treba rasformirati ukinuti! Sve sto su uradili PONISTENOOOO JE! Anovac budzetski su debelooo isisali sa drugim institucijama korumpiranih politicara pokrivenih vlasti! Pravosudje policija Sipa pa do Mjesne Zajednice! Svi!! Za zatviraa a ne da sjede po institucijama!

ODGOVORITE
Name

Marko

03.08.2026 19:44

Ruku na srce nije to bilo nikakvo ponižavanje bilo koga, jer je Stevandić samo insistirao na poštovanju Poslvnika skupštine! Kada neko vrijeđa i lično oroziva drugoga ko nije u prilici da mu replicira, kada neko priča o stvarima koje nisu tačka dnevnog reda, šta drugo preostaje oredsjedniku parlamenta nego da izriče mjere! Prema tome radio je ono što bi radio svaki predsjednik parlamenta!

ODGOVORITE
Name

Najbolji!

03.08.2026 20:02

Šta hoćete? Da nema NSRS, da nema RS? DODIK I snsd čuvaju RS! GLASAM ZA NJIH UVIJEK!

ODGOVORITE
Name

Samo tako!

03.08.2026 20:21

Vlast RS se mora slušati i poštivati! Stevandić i ostali u vlasti brinu za RS i vole je! Kome smeta, neka ide u Sarajevo i Zenicu balijama!

ODGOVORITE