Борац савладао Слободу из Тузле резултатом 2:0

Борац је у 2. колу Премијер лиге БиХ на свом терену савладао тузланску Слободу резултатом 2:0.

Фудбал 07.08.2020 | 21:37

Тузлаци су играли отворено у овом мечу. Створили су неколико опасних ситуација пред голом Павловића, али фалио је онај завршни ударац.

Са друге стране ни Борац није имао великих прилика, па се на одмор отишло резултатом 0:0.

Даниловић је први пријетио у наставку. Голубовић је вадио сјајан шут Даниловића, али у 58. минути голман гостију ипак није могао ништа. Брзо је Даниловић извео слободан ударац, Голубовић брани ударац Зиљкића, али лопта долази до Јове Лукућа који погађа за 1:0.

Борац је након гола потпуно контролисао игру, а све дилеме око побједника домаћи су отклонили у 83. минути. Радуловић убацује са лијеве стране, а Аднан Мујкић погађа властиту мрежу за коначних 2:0.

Борац у наредном колу гостује на Грбавици против Жељезничара.

(БН/Спортспорт.ба Фото: Српскаинфо)