Бијељински Радник дошао до прве побједе

Радник је дошао до прве побједе. Екипа Славка Петровића је у веома значајном мечу у дербију зачеља савладала Олимпик са 4:0.

Фудбал 19.09.2020 | 20:55

Већ у првом налету бијељински тим је повео. Хусеинбашић је прошао по страни, одлично пронашао младог Владимира Брадоњића који је затресао мрежу ривала. Након тога сарајевски тим је и имао иницијативу и двије велике шансе. Међутим истакао се голман Далибор Козић који је одбранио ударце Османовића и Милановића.

Казна је стигла у другом дијелу. Прво је Недим Мекић повећао на 2:0 у 65.минути, након што је Махир Карић све одлично припремио, да би све дилеме око побједника ријешио Владимир Брадоњић другим голом три минута касније.

Сјајну партију крунисао је голом Ермин Хусеинбашић који је у финишу побјегао одбрани Олимпика и закуцао лопту у мрежу.

Премијер лига БиХ, 8. коло: субота: Младост – Вележ 1:2(0:1), Радник – Олимпик 4:0(1:0) , Жељезничар – Крупа (20), недјеља: Слобода – Сарајево (18), понедјељак: Жељезничар – Крупа (20), одгођено: Зрињски – Широки Бријег.

Пласман: Сарајево 17, Жељезничар 15, Тузла Сити 13, Борац 12, Вележ 12, Широки Бријег 11, Слобода, Зрињски по 10, Младост 7, Радник 7, Крупа 4, Олимпик 3 бода.

(Српскаинфо Фото: Синиша Пашалић/РАС СРБИЈА)