Драма на терену у Ријеци: Туча на крају утакмице (ВИДЕО)

- На крају утакмице дошло је до туче на терену, па су морала да се умешају и двојица фудбалера домаћег тима како би се ситуација смирила.

Фудбал 21.11.2021 | 22:46

Хајдук на драматичан начин дошао до победе у Ријеци, поготком у осмој минути судијске надокнаде

Фудбалери сплитског Хајдука дошли су на драматичан начин до победе у 100. јадранском дербију, свладавши у одличној утакмици на Рујевици домаћу Ријеку са 3:2, поготком у осмом минуту судијске надокнаде.

Међутим, на крају утакмице дошло је до туче на терену, па су морала да се умешају и двојица фудбалера домаћег тима како би се ситуација смирила.

Припадник популарне Армаде завршио је на трави након што је добио ударац песницом. Он је, наводно, хтео да "поразговара" са играчима Хајдука, али до њих није могао да дође.

Ударац је добио од Хајдуковог шефа обезбеђења, а све се то догађало док су играчи из Сплита славили победу са навијачима.