Партизан други пут у недељу дана савладао Келн!

Фудбалери Партизана савладали су Келн резултатом 2:0 на домаћем терену у четвртом колу Лиге конференција.

Кошарка 13.10.2022 | 21:16

Партизану је ово друга победа у само недељу дана, пошто су прошлог четвртка савладали Келн на гостовању резултатом 1:0.

Црно-бели си новим тријумфом против овог бундеслигаша задржали прво место у Групи Д и једном ногом закорачили у нокаут фазу Лиге конференција.разили разумијевање и чак прихватили критике и сугестије, те пренијели поруку Кристијана Шмита, који је отпутовао у Њемачку, да жели разговорати са мном и доћи у Требиње, ако нађем времена.

Утакмицу је обележио хаос који су направили "гробари", због којих је двапут у првом полувремену прекинута утакмица.

Навијачи домаћег тима су убацивали приотехничка средства на терен због којег је израелски судија наредио играчима да напусте терен, а Партизану је од 38. минута претио службени пораз од 3:0 да се догодио још један прекид.

(Б92 Фото: Пеђа Милосављевић/Старспорт)