Велика побједа: Спектакуларан меч припао Партизану

У оквиру 27. кола Евролиге, кошаркаши Партизана остварили су огромну победу, пошто су на славили на гостовању против Виртуса резултатом 87:79.

Спорт 07.03.2023 | 22:47

Од сјаја до очаја, и тако у круг. Можда би се тако најбоље описала вечерашња игра Партизана. Дошла је чета Жељка Обрадовића у Болоњу са једним циљем, а то је да победи и увелича своје шансе за ТОП 8.

Једноставно, да бисте се нашли у осам најбољих екипа, овакве утакмице морају да се добијају. Данас, виђено је много турбуленција у игри Партизана. Током већег дела меча, виђен је егал на паркету, вођства су се смењивала, после сасвим добре прве четвртине, у других 10 минута уследио је благи пад у игри Партизана, па је Виртус отишао на полувреме са +2 (47:45).

У трећој деоници тргли су се црно-бели, били су агресивни у одбрани и видело се да имају много већу жељу од противника за победом, што се на крају и исплатило.

(Курир) Фото: КК Партизан