Емисија "Мат" вечерас на БН телевизији

- Куда иде БиХ, куда Србија, а куда Европа?

Република Српска 30.03.2023 | 17:59
Емисија "Мат" вечерас на БН телевизији

Одговара:

ЗИЈАД БЕЋИРОВИЋ, директор ИФИМЕС-а

Емисија “Мат” вечерас у програму БН телевизије у 21 час.

Уређује и води Милош Шаренац.

(БН) 

Коментари / 0

Оставите коментар