Конференција за новинаре Драшка Станивуковића (ВИДЕО)
Република Српска 26.06.2026 | 12:03
(БН) Фото: БН
Највише коментара

Жељели бисмо да Вас обавјештавамо о најновијим вијестима!
Коментари / 12
Оставите коментарГога
26.06.2026 12:40Ста це сада паметно реци? Бице да је он нас спасилац. И цуј он сазива конференције, неписмени пееварант.
ОДГОВОРИТЕЈТ
26.06.2026 15:30Гога мир зашто си неровозна нећеш више бити секретарица.
Ре
26.06.2026 15:51Дал овај мали неста тади?
ре ЈТ
26.06.2026 16:36Да ниси ти мало нерОвозан, а дупеувлакачу?
Мирослав С.
26.06.2026 12:57Ста нам то Драско има за реци, свака му је Његосева, а понека и Вукова? Ста то би Драско у Сарајеву на илигалном састанку, под будним оком свапског гада? Какав је договор постигнут, за колико пара це присути из Српске постати коперативни? Ово цовек теско мозе поверовати, а десава нам се, да Бакир бира саговорнике из Српске. Драско постеди нас прице, паметно би било да цутис.
ОДГОВОРИТЕПАТРИОТА 1
26.06.2026 12:59Иди кући држи тату за рупицу и маму за сукњу да се даље не губиш.
ОДГОВОРИТЕЗоран
26.06.2026 13:00Еби га за оно сто ниси/те урадили је крива клима И климатске промјене, зими сто пада снијег и нису очишћене улице а љети сто су врућине а није урађена водоводна мрежа. То исто каже и твој пајдаш Милан Милићевић за Теслића, влада Словачке финанцирала комплетну санацију односно нову водоводу мрезу а сада висе проблема са водом него пре. Зашто? Зато што је он пола пара са својим пајдас има ставио у свој дзеп.
ОДГОВОРИТЕЛаци1966
26.06.2026 13:25Ал га муљате и лажете од кога је то Б.Лука и када ослобођена,кад сте ви окупатори све не Српске цивиле протјерали а не Српске вјерске објекте порушили а тек злочине да и н помиње се срам вас било са таквим говорима лажљива багро
ОДГОВОРИТЕРадојица
26.06.2026 14:29У Репоблици Српакој по посљедњем попису муслимана има 14%. У федерацији Срба има 2,55%. Сви побјегли од мулти-култи толерантне дзамахирије.
Ницк
26.06.2026 13:47Да ли овај у сврху личне промоције,користи "своје паре" или ове из буџета ?!
ОДГОВОРИТЕРС
26.06.2026 14:17Што ниси рекао како су за 700000км поскупили радови око Врбаса у Бања Луци,што не рече зашто пола Бања Луке нема воде итд,итд..
ОДГОВОРИТЕХаха
26.06.2026 16:29Па није то његов проблем. Ти живиш у облацима ... 16 пута улицкани се пресвлачи за 1 дан, мислиш да је то њему лако