Domaćin smanjio prednost Orlova u Istanbulu!

Fudbaleri Srbije igraju sa Turskom u Istanbulu meč 4. kola grupe B Lige nacija.

Fudbal 14.10.2020 | 21:53

57. minut - GOOOOOOL! Čalhanoglu smanjuje prednost Orlova!

49. miunt - GOOOOOOL! Mitrović je pogodio sa bele tačke. Ovo je bio njegov 36 pogodak u dresu reprezentacije.

48. minut - PENAL za Srbiju!

47. minut - Izveo je Kolarov korner, Mileković probao glavom sa peterca, ali lopta ide preko gola domaćih.

46. minut - Počeo je drugi deo igre. Mladenović je ušao u igru umesto Mihaila Ristića.

Zavšren je prvi deo igre!

45. minut - Prvo poluvreme produženo je za 1 minut.

40. minut - Posle gola Srbije tempo igre na meču je drastično pao.

30. minut - Centrirao je Lazović, Đuričič je prebacio do Ristića koji je bio sam na drugoj stativi i promašio zicer.

29. minut - Jogušlu dobija žuti karton zbog faula nad Mitrovićem.

27. minut - Izmena kod domaćih. U igru je ušao Meraš umesto Kalderima.

21. minut - GOOOOOL! Sergej donosi prednost Srbiji u Istanbulu na asistenciju i sjajan centaršut Ristića.

17. minut - Žuti karton za Stefana Mitrovića zbog faula nad Burukom Jilmazom.

10. minut - Dosta prilika stvorili su domaći na početku meča, ali sjajno se svim napadima izborila odbrana Srbije.

2. minut - Prva prilika na meču za Čalhanoglu, ali sjajna odbrana Dmitrovića.

1. minut - Utakmice je počela!

SASTAVI:

TURSKA: Gunok - Čelik, Demiral, Tekderim, Kaldirim - Tufan, Jokušlu - Under, Čalhanoglu, Karaman - Jilmaz.

SRBIJA: Dmitrović - Milenković, S. Mitrović, Kolarov – Lazović, Maksimović, Lukić, Ristić – Milinković-Savić, Đuričić – A. Mitrović.

Selektor "orlova" Ljubiša Tumbaković je istakao da je cilj u oktobru bio da se nacionalni tim plasira u finale baraža za odlazak na Evropsko prvenstvo i on je ispunjen.

Ipak, nakon sjajne igre protiv Norveške, usledio je hladan tuš. Mađari su slavili na Marakani sa 1:0.

Ove dve reprezentacije su u prvom meču odigrale bez golova u Beogradu, i sigurno žele da poprave utisak.