Домаћин смањио предност Орлова у Истанбулу!

Фудбалери Србије играју са Турском у Истанбулу меч 4. кола групе Б Лиге нација.

Фудбал 14.10.2020 | 21:53

57. минут - ГООООООЛ! Чалханоглу смањује предност Орлова!

49. миунт - ГООООООЛ! Митровић је погодио са беле тачке. Ово је био његов 36 погодак у дресу репрезентације.

48. минут - ПЕНАЛ за Србију!

47. минут - Извео је Коларов корнер, Милековић пробао главом са петерца, али лопта иде преко гола домаћих.

46. минут - Почео је други део игре. Младеновић је ушао у игру уместо Михаила Ристића.

Завшрен је први део игре!

45. минут - Прво полувреме продужено је за 1 минут.

40. минут - После гола Србије темпо игре на мечу је драстично пао.

30. минут - Центрирао је Лазовић, Ђуричич је пребацио до Ристића који је био сам на другој стативи и промашио зицер.

29. минут - Јогушлу добија жути картон због фаула над Митровићем.

27. минут - Измена код домаћих. У игру је ушао Мераш уместо Калдерима.

21. минут - ГОООООЛ! Сергеј доноси предност Србији у Истанбулу на асистенцију и сјајан центаршут Ристића.

17. минут - Жути картон за Стефана Митровића због фаула над Буруком Јилмазом.

10. минут - Доста прилика створили су домаћи на почетку меча, али сјајно се свим нападима изборила одбрана Србије.

2. минут - Прва прилика на мечу за Чалханоглу, али сјајна одбрана Дмитровића.

1. минут - Утакмице је почела!

САСТАВИ:

ТУРСКА: Гунок - Челик, Демирал, Текдерим, Калдирим - Туфан, Јокушлу - Ундер, Чалханоглу, Караман - Јилмаз.

СРБИЈА: Дмитровић - Миленковић, С. Митровић, Коларов – Лазовић, Максимовић, Лукић, Ристић – Милинковић-Савић, Ђуричић – А. Митровић.

Селектор "орлова" Љубиша Тумбаковић је истакао да је циљ у октобру био да се национални тим пласира у финале баража за одлазак на Европско првенство и он је испуњен.

Ипак, након сјајне игре против Норвешке, уследио је хладан туш. Мађари су славили на Маракани са 1:0.

Ове две репрезентације су у првом мечу одиграле без голова у Београду, и сигурно желе да поправе утисак.