Neko je pobrkao lončiće: Srbi nisu nikakva manjina u BiH
Izrealski ministar spoljnih poslova Gideon Sar, nakon razgovora sa srpskom članicom Predsjedništva BiH Željkom Cvijanović, u objavi na "iksu" je naveo da je potrebno raditi na "zaštiti hršćanskih manjina" u BiH.
Republika Srpska 22.06.2026 | 13:04"Razgovarali smo o važnosti kontinuiranih i produbljujućih veza između naših naroda. Takođe smo razgovarali o potrebi zaštite hrišćanskih manjina u Bosni i Hercegovini. Srbi su istinski prijatelji Izraela i jevrejskog naroda", kazao je Sar.
Ostalo je nejasno kako to da je izraelski šef diplomatije Srbe sveo na "nacionalnu manjinu", kada su oni sa druga dva naroda, hrvatski i bošnjački, konstitutivni narodi u BiH.
Pleased to welcome in Jerusalem today the Serb member of the Presidency of Bosnia and Herzegovina, Željka @Cvijanovic_Z.
— Gideon Sa'ar | גדעון סער (@gidonsaar) June 22, 2026
We spoke about the importance of the ongoing and deepening ties between our peoples.
We also discussed the need to safeguard the Christian minorities in… pic.twitter.com/nHQBZf33yJ

Komentari / 47
Ostavite komentarToliko
22.06.2026 13:18O diplomatiji, uzgred konobarice...
ODGOVORITERe
22.06.2026 15:07Ona trosi na gluposti nase milione.
Nn
22.06.2026 15:40Vidi se koliko je šuplja ova diplomatija. Šta Željkica zna, važno je da sluša Dodu! Vidi šta je izlobirao federalni ministar u UN. Postašmo genocidaši a ovdje je bio građanski rat i žao mi svih žrtava i ne amnestiram ljude koji su činili zločine treba da odgovaraju. Dva bez duše jedan bez glave kaže narodna i nema nam pomoći dok god se ne okrenemo jedni prema drugim ali političarima odgovara ovako rovito bolje se muti. Ko šiša sirotinju i Bogu je teška.
Marko
22.06.2026 17:41Najbitnije je da se glas srba iz BiH čuo u Izraelu! Svi znamo uticaj Izraela u cijelom svijetu! Zlobnici mogu samo puknuti od muk!
Prc.
22.06.2026 18:00Nije za koze sijeno.
Pitam te Marko
22.06.2026 19:30Kome je Izrael donio neko dobro?
Za Marka
22.06.2026 20:37Pa magarce Izrel pobi zene i djecu.
Marko za Za Marka
22.06.2026 22:48Pa Izrael se razračunava sa teroristima koji se kriju među ženama i djecom i teroristi zloupotrebljavaju žene i djecu, a tebi ako se plače za takvim stvarima idi plači sa teroristima.
Re
23.06.2026 13:07Marko kljusino jedna.
Mitra
22.06.2026 13:25Pa ponašaju se kao manjina kada predstavljaju Srbe.
ODGOVORITESamu
22.06.2026 16:08Kako nije i ovaj pao u nesvijest ko Bibi kad je ugledao
Ре
22.06.2026 13:29Njega Srbi i ne zanimaju,on je došao nešto da proda.
ODGOVORITES
22.06.2026 21:05Glupaca,Hrvatska!
Хаха
22.06.2026 13:30Nije on daleko od istine jer jesmo mi konstruktivan narod u BiH i mi i Hrvati ali bogami kad listate raznorazne novine iz federacije i pratite njihove portale pa vidite da već sad pričaju o svojoj nadmoćnosti i 65% Bošnjaka u BiH onda nam je sve puno jasnije. To pričaju pored ovih zagriženih kako bi se reklo i učene glave. Da. Izlazi polako ono Alijino šutite dok ne postanemo velika većina.
ODGOVORITERE Haha
22.06.2026 15:45Bogami broj novorođene bošnjačke djece se srozao na 51%, ima statistika! Obilo im se od glavu što je Sarajevo "svojoj" krajini uradilo ono što je Banjaluka "svojoj" Hercegovini, a bogami i Podrinju!
Re
22.06.2026 15:56Ako je tih 30tak posto Srba konSTRUKTivno, kako kazes (tj. konstruktivni su po pitanju saradnje na izgradnji drzave), onda nemamo problem.
Хаха
22.06.2026 16:10*konstutivan
.Ggg
22.06.2026 13:32toliko o nadim prijateljima i politicarima koji nas prestavljaju u svijetu.dajemo novce za lobiranje,sta rade nasa prestavnistva u izraelu da nisu objasnili koji je status srba u bih.sjede tamo,ubiraju dnevnice i plate,a mnogi i neznaju sta im je posao.bitno je da su u raspodjeli ambasadorskih mjesta dobili funkciju.
ODGOVORITEDomaćin
22.06.2026 13:46Hahaha,zahvaljujući ovakvim političarima poput Cvijanovićke,na dobrom smo putu da postanemo.. Htjeli mi to ili ne..😃
ODGOVORITEre
22.06.2026 15:59Jbg,manjinski narod je narod koji je po broju stanovnista u manjini nad ostalima,a nema veze ko ga predstavlja,mislis da kad bi romi promjenili predstavnike,bili bi vecinski narod?To ti je Osnovna skola.
REZULTAT
22.06.2026 13:47LOBIRANJA........MANJINA!!!!!
ODGOVORITEJUDEO -GAZDE
22.06.2026 14:14NIKAD NIŠTA NE "BRKAJU"!!!! REZULTAT POTROŠENIH MILIJARDU KM....MANJINA!!!
ODGOVORITEblbl
22.06.2026 14:28Hahaha molim vas nemojte vise lobirati za nas.
ODGOVORITEPa jasno
22.06.2026 14:36Zeljkin engleski i covjek shvatio da smo manjina. Nevjerovatno na šta je spala Srpska diplomatija ovdje Zeljka i Srbiji debil Djuric i šta mi očekujemo. Dovodimo strane diplomate i pričamo im kako je naša država nemoguća i kako smo samo mi pametni. Pa šta da pomisle o nama?
ODGOVORITEŠtate briga
22.06.2026 14:53Nije čovjek ništa pogrešno rekao.Bćemo mamnjina u skorije vrijeme.Burle radi na tome intezivno već nekoliko decenija.Pogedajte statistike koliko su prazavajuće od kako je sekta došla na vlast .Pola stanovnuštva RS je isčezlo.Znači još za 25 godina ovakim intezitetom manjina i nestanak sa ovih prostiora.!!!
ODGOVORITERe;Šta te briga
22.06.2026 15:33"Iz tvoji usta u božije uši"!P.S.kad će to biti jel' odma sad?
re
22.06.2026 16:00Znaci da smo negdje u svijetu vecina,opet dobro.
SNSD hahahaha
22.06.2026 15:11Veliki uspjeh Predstavništva Republike Srpske u Izraleu. Konobarica glumi predsjednicu, švercer Prdsjednika, narkoman vodi policiju, penzioner sa 80+ nam kroje sudbinu, lažne diplome da ne pominjem. Rezultat- manjina na svome. Neprijatelji, nemate potrebe ništa raditi, sami ćemo se protjerati...
ODGOVORITERe
22.06.2026 18:02Bas tako. Kako je počela Zeljkica i klapa odselise Srbi /omladina u Svabsku i fino im kao i ostalim svima i ako su tamo manjina. Sto dalje od ovakvih lažova, manipulatora u SNSDu koji samo laju po svijetu na svoju rodjenu zemlju i narode u njoj sto nigdje u normalnom svijetu nema a još gori su oni takvi kao ovaj izgubljenjak sto im vjeruje kako su ugrozeni navodno od muslimana koji su u manjini u RSu. Lud zbunjen kao ovaj jadnik koji nezna sa kim ima posla.
Bobi
22.06.2026 15:12Kakva se politika vodi od strane RS kvazi političara vrlo brzo će Srbi i biti "hrišćanska manjina".
ODGOVORITEJAJASAMOISTINA
22.06.2026 15:17Majmuni dolaze i prolaze o nasem trosku, a rezultati , nidje ih.Poastajemo siroce kije ni mater uskoro nece vise htjeti da doji a kako da doji klipana od 35 godina.
ODGOVORITERe za pravdu
22.06.2026 15:28Jel se moramo svagdje brukati. Svaki put.
ODGOVORITEMiro
22.06.2026 15:29Koji autogol haha, otisla kraljica u Izrael i platila stotine hiljada poreskih narodnih para da bi ovaj javno nazvao Srbe nacionalnom manjinom u Bosni hahaha, zemljo otvori se!
ODGOVORITEStana
22.06.2026 15:38A ko je kriv što Srbi postaše hrišćanska manjina?? Ako majmun uporno Bošnjake naziva muslimanskom većinom onda je logično da je sa druge strane hrišćanska manjina.
ODGOVORITEDobri
22.06.2026 15:41Su ovi nasi lobisti,od kada je krenuli lobiranje mi spadosmo na poziciju nacionalne manjine ,bolje zaustaviti ove gluposti i ogromna placanja kojekakvim svjetskim probisvjetima i predstavnistvima jer ce nas svesti na statisticku gresku
ODGOVORITEMi smo debilana
22.06.2026 15:43Svi naši predstavnici u SA ali u svijetu idu linijom sto gore o BiH pričati sve bolje za nas. Nakaradija od neukih a bezobraznih i alavih ljudi pod palicom dezertera Dodika šire famu kako je BiH nemoguća a stranci onda vide glasanje u savjetu ministara o povećanju budžeta, o vojnim vjezbama, o putu u EU, novim zakonima i onda se pitaju ko je ovdje lud? I još na svim važnim funkcijama Srbi i Hrvati a kukaju stalno o ugroženosti. Biće da je to način da se narod drži pod pritiskom opasnosti od drugog i tako pobjedjuje na izborima i vlada sa istim takvim kod drugog naroda zajedno. Do juče SNSD i SDA sada SNSD i trojka i HDZ kao prilepak. Covic 20 godina trubi o ugroženom pravu Hrvata zbog Komsica da biraju sami svog Hrvata u Predsjedništvo. No sva primanja u tim institucijama uzima i bogati se tu nema diskriminacije ali zato kuknjava zgrce stado da glasaju za njega i HDZ.
ODGOVORITEPijačar
22.06.2026 15:49Ovaj i ne zna gdje je BiH samo je čuo za nju.
ODGOVORITEHrvati 8%
22.06.2026 17:12Njeni krvati su manjina! Burlina prva fufa koja je napredovala s njegovog!
ODGOVORITEBas
22.06.2026 17:28Oni brinu za hriscane hahahah
ODGOVORITERade
22.06.2026 17:33Neka gospodin Sar jede govna, kad nije podržao otcjepljenje Republike Srpske. Nije on slučajno rekao manjina, jer nas tako i vide u inostranstvu. Shupak!
ODGOVORITEMinken
22.06.2026 18:04Šta nego manjina sa pola miliona
ODGOVORITEKosta
22.06.2026 19:36Nisu jos ali za 5 godina ce bit a dobra vijest osvojit cemo bec
ODGOVORITETetka Zora
22.06.2026 20:27Ja predlažem da Željko ostane u Izraelu. Njemu transformacije idu od ruke: od Pejine unuke Hrvatice do Bajine Srpkinje. Od šanka do predsjedništva. Nebi bio problem preći i u jevrejstvo!
ODGOVORITEDado
22.06.2026 20:46Na teritoriji BIH je živio samo jedan narod i to srpski, od Srba koji su prešli na stranu okupatora pod pritiskom i uzeli veru okupatora postali su Muslimani, Vatikan je od 1846 do 1941 preveo pod pritskom u katolike dva miliona Srba zapadno od Drine mi trbamo da se držimo svi zajedno Vatikan dobro zna ko smo mi i ako budemo neoprezni mogli bi zajedno svi i nestati, pamet u glavu.
ODGOVORITEIskreno
22.06.2026 21:10Ko se još sastaje sa Netanjahuom? Čega se pametan stidi budala se ponosi
ODGOVORITEGoran
22.06.2026 21:16Ne konta čoek. Stanovnici drugih zemalja su građani, ne konstitutivni narodi, pa ga je to zbunilo. Tamo građani kažu za sebe da su pekar, inžinjer, džeparoš, doktor... Kod nas si ili ponosni srbin ili ponosni bošnjak ili ponosni hrvat. Oni baš nisu normalni.
ODGOVORITERe Goran
23.06.2026 09:07U pravu si 100%. Bruka i sramota od ovi naši glupana na vlasti koji lutaju po svijetu i huckaju na mrznju i svojoj zemlji. Pa sad nek nas Ameri usvoje eto sva trojica konsutivna ih vole i tako svi ćemo biti Ameri bez brojanja krvnih zrnaca kao nigdje u svijetu. Jao jao budala za sto se bore da im svijet prizna koje su vjere. To nemoze ludje kao da neznaju ko su i šta su po rodjenju pa koprcaju po glupostima samo da bi oni sami uspjeli oprati narodu neukom mozak. Kad ćemo u civilizaciju gdje je mjerilo ljudskost , sposobnost u nepristranih komunikaciji , poštenje poštovanje zakona zemlje u kojoj se rodjeno i u kojoj se živi i radi umjesto laži radi separatističkih ciljeva i vladanje dalje ovakvih jadnika i jadnica koji lutaju po svijetu i šire separatistički propagandu i lažu svijetu radi opravdanja svojih interesa ličnih da vladaju dalje ovakvi bezveznjakovici . Laku nama sovakvim nečem ni blizu EU zakona i uredjenog sistema.