Neko je pobrkao lončiće: Srbi nisu nikakva manjina u BiH

Izrealski ministar spoljnih poslova Gideon Sar, nakon razgovora sa srpskom članicom Predsjedništva BiH Željkom Cvijanović, u objavi na "iksu" je naveo da je potrebno raditi na "zaštiti hršćanskih manjina" u BiH.

Republika Srpska 22.06.2026 | 13:04
Neko je pobrkao lončiće: Srbi nisu nikakva manjina u BiH

"Razgovarali smo o važnosti kontinuiranih i produbljujućih veza između naših naroda. Takođe smo razgovarali o potrebi zaštite hrišćanskih manjina u Bosni i Hercegovini. Srbi su istinski prijatelji Izraela i jevrejskog naroda", kazao je Sar. 


Ostalo je nejasno kako to da je izraelski šef diplomatije Srbe sveo na "nacionalnu manjinu", kada su oni sa druga dva naroda, hrvatski i bošnjački, konstitutivni narodi u BiH.

 
(BN) Foto: Iks

Komentari / 47

Ostavite komentar
Name

Toliko

22.06.2026 13:18

O diplomatiji, uzgred konobarice...

ODGOVORITE
Name

Re

22.06.2026 15:07

Ona trosi na gluposti nase milione.

Name

Nn

22.06.2026 15:40

Vidi se koliko je šuplja ova diplomatija. Šta Željkica zna, važno je da sluša Dodu! Vidi šta je izlobirao federalni ministar u UN. Postašmo genocidaši a ovdje je bio građanski rat i žao mi svih žrtava i ne amnestiram ljude koji su činili zločine treba da odgovaraju. Dva bez duše jedan bez glave kaže narodna i nema nam pomoći dok god se ne okrenemo jedni prema drugim ali političarima odgovara ovako rovito bolje se muti. Ko šiša sirotinju i Bogu je teška.

Name

Marko

22.06.2026 17:41

Najbitnije je da se glas srba iz BiH čuo u Izraelu! Svi znamo uticaj Izraela u cijelom svijetu! Zlobnici mogu samo puknuti od muk!

Name

Prc.

22.06.2026 18:00

Nije za koze sijeno.

Name

Pitam te Marko

22.06.2026 19:30

Kome je Izrael donio neko dobro?

Name

Za Marka

22.06.2026 20:37

Pa magarce Izrel pobi zene i djecu.

Name

Marko za Za Marka

22.06.2026 22:48

Pa Izrael se razračunava sa teroristima koji se kriju među ženama i djecom i teroristi zloupotrebljavaju žene i djecu, a tebi ako se plače za takvim stvarima idi plači sa teroristima.

Name

Re

23.06.2026 13:07

Marko kljusino jedna.

Name

Mitra

22.06.2026 13:25

Pa ponašaju se kao manjina kada predstavljaju Srbe.

ODGOVORITE
Name

Samu

22.06.2026 16:08

Kako nije i ovaj pao u nesvijest ko Bibi kad je ugledao

Name

Ре

22.06.2026 13:29

Njega Srbi i ne zanimaju,on je došao nešto da proda.

ODGOVORITE
Name

S

22.06.2026 21:05

Glupaca,Hrvatska!

Name

Хаха

22.06.2026 13:30

Nije on daleko od istine jer jesmo mi konstruktivan narod u BiH i mi i Hrvati ali bogami kad listate raznorazne novine iz federacije i pratite njihove portale pa vidite da već sad pričaju o svojoj nadmoćnosti i 65% Bošnjaka u BiH onda nam je sve puno jasnije. To pričaju pored ovih zagriženih kako bi se reklo i učene glave. Da. Izlazi polako ono Alijino šutite dok ne postanemo velika većina.

ODGOVORITE
Name

RE Haha

22.06.2026 15:45

Bogami broj novorođene bošnjačke djece se srozao na 51%, ima statistika! Obilo im se od glavu što je Sarajevo "svojoj" krajini uradilo ono što je Banjaluka "svojoj" Hercegovini, a bogami i Podrinju!

Name

Re

22.06.2026 15:56

Ako je tih 30tak posto Srba konSTRUKTivno, kako kazes (tj. konstruktivni su po pitanju saradnje na izgradnji drzave), onda nemamo problem.

Name

Хаха

22.06.2026 16:10

*konstutivan

Name

.Ggg

22.06.2026 13:32

toliko o nadim prijateljima i politicarima koji nas prestavljaju u svijetu.dajemo novce za lobiranje,sta rade nasa prestavnistva u izraelu da nisu objasnili koji je status srba u bih.sjede tamo,ubiraju dnevnice i plate,a mnogi i neznaju sta im je posao.bitno je da su u raspodjeli ambasadorskih mjesta dobili funkciju.

ODGOVORITE
Name

Domaćin

22.06.2026 13:46

Hahaha,zahvaljujući ovakvim političarima poput Cvijanovićke,na dobrom smo putu da postanemo.. Htjeli mi to ili ne..😃

ODGOVORITE
Name

re

22.06.2026 15:59

Jbg,manjinski narod je narod koji je po broju stanovnista u manjini nad ostalima,a nema veze ko ga predstavlja,mislis da kad bi romi promjenili predstavnike,bili bi vecinski narod?To ti je Osnovna skola.

Name

REZULTAT

22.06.2026 13:47

LOBIRANJA........MANJINA!!!!!

ODGOVORITE
Name

JUDEO -GAZDE

22.06.2026 14:14

NIKAD NIŠTA NE "BRKAJU"!!!! REZULTAT POTROŠENIH MILIJARDU KM....MANJINA!!!

ODGOVORITE
Name

blbl

22.06.2026 14:28

Hahaha molim vas nemojte vise lobirati za nas.

ODGOVORITE
Name

Pa jasno

22.06.2026 14:36

Zeljkin engleski i covjek shvatio da smo manjina. Nevjerovatno na šta je spala Srpska diplomatija ovdje Zeljka i Srbiji debil Djuric i šta mi očekujemo. Dovodimo strane diplomate i pričamo im kako je naša država nemoguća i kako smo samo mi pametni. Pa šta da pomisle o nama?

ODGOVORITE
Name

Štate briga

22.06.2026 14:53

Nije čovjek ništa pogrešno rekao.Bćemo mamnjina u skorije vrijeme.Burle radi na tome intezivno već nekoliko decenija.Pogedajte statistike koliko su prazavajuće od kako je sekta došla na vlast .Pola stanovnuštva RS je isčezlo.Znači još za 25 godina ovakim intezitetom manjina i nestanak sa ovih prostiora.!!!

ODGOVORITE
Name

Re;Šta te briga

22.06.2026 15:33

"Iz tvoji usta u božije uši"!P.S.kad će to biti jel' odma sad?

Name

re

22.06.2026 16:00

Znaci da smo negdje u svijetu vecina,opet dobro.

Name

SNSD hahahaha

22.06.2026 15:11

Veliki uspjeh Predstavništva Republike Srpske u Izraleu. Konobarica glumi predsjednicu, švercer Prdsjednika, narkoman vodi policiju, penzioner sa 80+ nam kroje sudbinu, lažne diplome da ne pominjem. Rezultat- manjina na svome. Neprijatelji, nemate potrebe ništa raditi, sami ćemo se protjerati...

ODGOVORITE
Name

Re

22.06.2026 18:02

Bas tako. Kako je počela Zeljkica i klapa odselise Srbi /omladina u Svabsku i fino im kao i ostalim svima i ako su tamo manjina. Sto dalje od ovakvih lažova, manipulatora u SNSDu koji samo laju po svijetu na svoju rodjenu zemlju i narode u njoj sto nigdje u normalnom svijetu nema a još gori su oni takvi kao ovaj izgubljenjak sto im vjeruje kako su ugrozeni navodno od muslimana koji su u manjini u RSu. Lud zbunjen kao ovaj jadnik koji nezna sa kim ima posla.

Name

Bobi

22.06.2026 15:12

Kakva se politika vodi od strane RS kvazi političara vrlo brzo će Srbi i biti "hrišćanska manjina".

ODGOVORITE
Name

JAJASAMOISTINA

22.06.2026 15:17

Majmuni dolaze i prolaze o nasem trosku, a rezultati , nidje ih.Poastajemo siroce kije ni mater uskoro nece vise htjeti da doji a kako da doji klipana od 35 godina.

ODGOVORITE
Name

Re za pravdu

22.06.2026 15:28

Jel se moramo svagdje brukati. Svaki put.

ODGOVORITE
Name

Miro

22.06.2026 15:29

Koji autogol haha, otisla kraljica u Izrael i platila stotine hiljada poreskih narodnih para da bi ovaj javno nazvao Srbe nacionalnom manjinom u Bosni hahaha, zemljo otvori se!

ODGOVORITE
Name

Stana

22.06.2026 15:38

A ko je kriv što Srbi postaše hrišćanska manjina?? Ako majmun uporno Bošnjake naziva muslimanskom većinom onda je logično da je sa druge strane hrišćanska manjina.

ODGOVORITE
Name

Dobri

22.06.2026 15:41

Su ovi nasi lobisti,od kada je krenuli lobiranje mi spadosmo na poziciju nacionalne manjine ,bolje zaustaviti ove gluposti i ogromna placanja kojekakvim svjetskim probisvjetima i predstavnistvima jer ce nas svesti na statisticku gresku

ODGOVORITE
Name

Mi smo debilana

22.06.2026 15:43

Svi naši predstavnici u SA ali u svijetu idu linijom sto gore o BiH pričati sve bolje za nas. Nakaradija od neukih a bezobraznih i alavih ljudi pod palicom dezertera Dodika šire famu kako je BiH nemoguća a stranci onda vide glasanje u savjetu ministara o povećanju budžeta, o vojnim vjezbama, o putu u EU, novim zakonima i onda se pitaju ko je ovdje lud? I još na svim važnim funkcijama Srbi i Hrvati a kukaju stalno o ugroženosti. Biće da je to način da se narod drži pod pritiskom opasnosti od drugog i tako pobjedjuje na izborima i vlada sa istim takvim kod drugog naroda zajedno. Do juče SNSD i SDA sada SNSD i trojka i HDZ kao prilepak. Covic 20 godina trubi o ugroženom pravu Hrvata zbog Komsica da biraju sami svog Hrvata u Predsjedništvo. No sva primanja u tim institucijama uzima i bogati se tu nema diskriminacije ali zato kuknjava zgrce stado da glasaju za njega i HDZ.

ODGOVORITE
Name

Pijačar

22.06.2026 15:49

Ovaj i ne zna gdje je BiH samo je čuo za nju.

ODGOVORITE
Name

Hrvati 8%

22.06.2026 17:12

Njeni krvati su manjina! Burlina prva fufa koja je napredovala s njegovog!

ODGOVORITE
Name

Bas

22.06.2026 17:28

Oni brinu za hriscane hahahah

ODGOVORITE
Name

Rade

22.06.2026 17:33

Neka gospodin Sar jede govna, kad nije podržao otcjepljenje Republike Srpske. Nije on slučajno rekao manjina, jer nas tako i vide u inostranstvu. Shupak!

ODGOVORITE
Name

Minken

22.06.2026 18:04

Šta nego manjina sa pola miliona

ODGOVORITE
Name

Kosta

22.06.2026 19:36

Nisu jos ali za 5 godina ce bit a dobra vijest osvojit cemo bec

ODGOVORITE
Name

Tetka Zora

22.06.2026 20:27

Ja predlažem da Željko ostane u Izraelu. Njemu transformacije idu od ruke: od Pejine unuke Hrvatice do Bajine Srpkinje. Od šanka do predsjedništva. Nebi bio problem preći i u jevrejstvo!

ODGOVORITE
Name

Dado

22.06.2026 20:46

Na teritoriji BIH je živio samo jedan narod i to srpski, od Srba koji su prešli na stranu okupatora pod pritiskom i uzeli veru okupatora postali su Muslimani, Vatikan je od 1846 do 1941 preveo pod pritskom u katolike dva miliona Srba zapadno od Drine mi trbamo da se držimo svi zajedno Vatikan dobro zna ko smo mi i ako budemo neoprezni mogli bi zajedno svi i nestati, pamet u glavu.

ODGOVORITE
Name

Iskreno

22.06.2026 21:10

Ko se još sastaje sa Netanjahuom? Čega se pametan stidi budala se ponosi

ODGOVORITE
Name

Goran

22.06.2026 21:16

Ne konta čoek. Stanovnici drugih zemalja su građani, ne konstitutivni narodi, pa ga je to zbunilo. Tamo građani kažu za sebe da su pekar, inžinjer, džeparoš, doktor... Kod nas si ili ponosni srbin ili ponosni bošnjak ili ponosni hrvat. Oni baš nisu normalni.

ODGOVORITE
Name

Re Goran

23.06.2026 09:07

U pravu si 100%. Bruka i sramota od ovi naši glupana na vlasti koji lutaju po svijetu i huckaju na mrznju i svojoj zemlji. Pa sad nek nas Ameri usvoje eto sva trojica konsutivna ih vole i tako svi ćemo biti Ameri bez brojanja krvnih zrnaca kao nigdje u svijetu. Jao jao budala za sto se bore da im svijet prizna koje su vjere. To nemoze ludje kao da neznaju ko su i šta su po rodjenju pa koprcaju po glupostima samo da bi oni sami uspjeli oprati narodu neukom mozak. Kad ćemo u civilizaciju gdje je mjerilo ljudskost , sposobnost u nepristranih komunikaciji , poštenje poštovanje zakona zemlje u kojoj se rodjeno i u kojoj se živi i radi umjesto laži radi separatističkih ciljeva i vladanje dalje ovakvih jadnika i jadnica koji lutaju po svijetu i šire separatistički propagandu i lažu svijetu radi opravdanja svojih interesa ličnih da vladaju dalje ovakvi bezveznjakovici . Laku nama sovakvim nečem ni blizu EU zakona i uredjenog sistema.