Šehovac: Policija traga za Ždralom i drugim akterima pucnjava
Načelnik Policijske uprave Istočno Sarajevo Branimir Šehovac izjavio je Srni da su, nakon obračuna kriminalnih grupa na području grada, pripadnici policije na terenu i da sprovode sve potrebne aktivnosti u pronalasku počinilaca ovih kriminalnih djela.
Republika Srpska 04.08.2026 | 14:16
On je naveo da je u toku intenzivna potraga za Đorđem Ždralom koji je u bjekstvu, a koji je osumnjičenom za pokušaj ubistva.
Šehovac je napomenuo da je Ždrale po kriminalnim djelima od ranije poznat policiji, te da su obračuni do kojih je došlo u prethodna dva dana povezani.
On je naglasio je da policija radi i na pronalasku lica koje je sinoć vatrenim oružjem nanijelo povrede licu čiji su inicijali D.D. nakon čega je pobjeglo.
Policija, rekao je on, radi na prikupljanju informacija u vezi sa licima koja se mogu dovesti u vezu sa ovim događajem i organizovanim kriminalom na području Istočnog Sarajeva.
Iz policije su poručili da nema potrebe za uznemirenost građana i da policijske agencije odgovorno rade svoj posao.
Ždrale je osumnjičen je da je u Spasovdanskoj ulici u opštini Istočno Novo Sarajevo iz vatrenog oružja nanio povrede licu čiji su inicijali K.P.
Policijskoj upravi Istočno Sarajevo sinoć je prijavljeno da je u Ulici Sime Milutinovića Sarajlije u Istočnom Novom Sarajevu došlo do upotrebe vatrenog oružja u kojoj je lice D.D. zadobilo povrede.
(Srna) Foto: BN

Komentari / 6
Ostavite komentarБорац
04.08.2026 14:28Ha haa haaaa
ODGOVORITELTS
04.08.2026 14:28E eto, sad smo bez brige! Večeras možemo slobodno šetati gradom sve dok ne zapuca. Policija radi na pronalaženju počinioca a akcenat je na vozačima koji ne vežu sigurnosni pojas.
ODGOVORITEMislim
04.08.2026 14:31Ako ih ne stigne Sehovac,Budomir ce sigurno dok ga popusti tuga za protjeranim srbima.
ODGOVORITEArsić
04.08.2026 14:31Po..šam se na tvoje saopštenje: tragamo,lica su od ranije poznata policiji,poduzimamo sve mjere i radnje da se počinioci otkriju i slično.Da ste nešto poduzeli nakon onog ubistva kod spomenika i pohapsili i razoružali neke likove ovakve stvari se nebi dešavale.Koristis samo prazne fraze i floskule obraćajući se javnosti a rezultati su ti nikakvi,osim što se lično bogatiš.Realno je da se ljudi zapitaju da li ti radiš za kriminalce ili policiju???
ODGOVORITEBorac
04.08.2026 14:42Hahahaha
ODGOVORITEKoja
04.08.2026 14:51Potraga,vi sve cinite da ih ne nadete,bolje se slazete sa njima nego sa obicnim gradanima Sarajlijama,to su price za malu djecu
ODGOVORITE