Црвено-бели у одличном мечу дошли до побједе над Спартаком!

Фудбалери Црвене звезде савладали су Спартак у Суботици 3:1 (2:1) у меч 3. кола Суперлиге Србије.

Фудбал 31.07.2021 | 22:19

Шампион Србије повео је у петом минуту другим овосезонским првенственим голом Мирка Иванића, изједначио је Спартак аутоголм Панкова у 26. минуту, а коначан резултат поставио је Ел Фарду Бен. Он је у 39. минуту затресао мрежу, гол је најпре поништен због офсајда, али је након консултација са ВАР собом утврђено да нападач Београђана није био у недозвољеној позицији.

У првом минуту судијске надокнаде другог полувремна Крстовић је погодио мрежу Дујмовића, а ВАР је потврдио да је и тај погодак регуларан

Звезда је овом победом наставила низ од три тријумфа након почетног ремија са Војводином. Чета тренера Дејана Станковића тако је, шестим првенственим бодом на најбољи могући начин најавила дуел са Шерифом у квалификацијама за Лигу шампиона.

Са друге стране Спартак, после три меча има само бод.