Хрватски навијачи правили хаос у Бечу, туча и са полицијом

Фудбалска репрезентација Хрватске је у последњем колу Лиге нација победила Аустрију са 3:1 и тако се пласирала међу четири најбоље селекције овог такмичења чија ће се завршница одиграти наредне године.

Спорт 26.09.2022 | 11:30

Ипак, утакмицу на "Ернст Хапел" стадиону обележио је инцидент међу гостујућим навијачима. Њих око 20 хиљада бодрило је "коцкасте" на овој утакмици, али је неколико њих полиција привела због међусобне туче.

У овом моменту не постоји информација о тачном броју приведених, као ни евентуалним повредама.

Што се меча тиче, Хрватска је повела голом Модрића у шестом минуту, да би три касније вођство поништио Баумгартнер. Уа другом полувремену, гости су постили још два гола, најпре преко Ливаје у 69, да би Ловрен у 72. минуту поставио коначан исход утакмице.