Дарко Лазић добио пресуду али не мари много за то!
Певач Дарко Лазић правоснажно је осуђен на новчану казну од 190.000 динара и 10 месеци забране управљања возилом Б категорије због два саобраћајна прекршаја које је починио крајем августа ове године.
Забава 12.09.2023 | 17:35
Према незваничним сазнањима полиција, као ни сам певач, нису се жалили на ову пресуду, тако да је она постала правоснажна, а одмах након изречене казне Лазић је одлучио да исту "прослави" са пријатељима.
Наиме, Дарко је одмах након информације о казни отишао на картинг стазу где се забављао са пријатељима.
Он је тренутак на стази забележио и објавио на свом Инстаграм профилу и фотографијом шокирао пратиоце.
Певач чини се није много потрешен због овакве одлуке суда. Дарко је на фотографији насмејан.
ГДЕ ЈЕ ДАРКО ЛАЗИЋ НАКОН ПРЕСУДЕ?ФОТО: ПРИНТСЦРЕЕН
Подсетимо, Дарко Лазић је 23. августа изазвао саобраћајну незгоду на ауто-путу у Београду, када је аутомобилом "БМW", за чијим воланом се налазио, отпозади налетео на комби.
(Курир.рс / Блиц)
Коментари / 0
Оставите коментар