Миличевић подноси кривичну пријаву против НН лица
"Тражио сам информације о томе када је тачно извршена дојава о наводно постављеној експлозивној направи, ко ју је запримио и које су радње предузете, јер постоји озбиљна сумња да се ради о лажној дојави с циљем опструисања рада Скупштине", каже Миличевић.
Република Српска 22.05.2025 | 15:43
Градоначелник Теслића Милан Миличевић (СДС) затражио је хитан извјештај од Полицијске станице Теслић о догађајима који су обиљежили данашњи сједницу Скупштине града.
"Тражио сам информације о томе када је тачно извршена дојава о наводно постављеној експлозивној направи, ко ју је запримио и које су радње предузете, јер постоји озбиљна сумња да се ради о лажној дојави с циљем опструисања рада Скупштине", каже Миличевић.
Он наводи да је ово већ други пут да се на сличан начин покушава спријечити законит рад градских органа.
"Због тога ће бити поднесена и кривична пријава против НН лица. Такође, биће поднесена пријава и против тренутног предсједника Скупштине Драгутина Шкребића, јер је прекинуо сједницу самоиницијативно и мимо прописане процедуре – без претходног упозорења, без опомене, без удаљавања било кога из сале и без позивања обезбјеђења", наводи Миличевић.
Додаје да је овакво понашање неприхватљиво и штетно по грађане Теслића, који не смију бити таоци борбе за било чије политичке интересе и угрожавање безбједности.
(БН)
Коментари / 9
Оставите коментарСтварно?
22.05.2025 16:05Повуци вето, СНСД це те подрзати сигурно
ОДГОВОРИТЕГробар СДСа
22.05.2025 16:06Зар он није јис прелетиоо у СНСДеее????!!!
ОДГОВОРИТЕНије него
22.05.2025 16:07Јеси ли ти позиција или опозиција, да знамо.
ОДГОВОРИТЕИДИ МИЛИЦЕВИЋУ ИДИИИИ
22.05.2025 16:57МИЛИЦЕВИЦУ ИДИИИИИ ИДИИИ ТИ СИ ДОДИГОВ..ИДИИИ ..ПРЕУЗИМАЈУ БОЗОВИЋ ПЕТРОВИЦ БАБАЉ...
ОДГОВОРИТЕБозо w
22.05.2025 17:15Црвена секта је на све спремна ради власти.
ОДГОВОРИТЕИма
22.05.2025 17:24Ли краја манипулацијама и опструкцијама овим лоповима који коце локалне заједнице и недају да обиан народ зиви свој зивот а све ради губитка власти то нам се десава,зар им нихе доста пљацкања Републике Српске ,знаци то је њихов патриотизам
ОДГОВОРИТЕНН Лице
22.05.2025 17:31Се теби привидја колико те је Баја уцијенио,једно прицас друго радис тако да ти се привидјају НН лица није никакво цудо....
ОДГОВОРИТЕДа,да...
22.05.2025 17:43Тако ти и треба. Тражили сте гледајте. Ти си главни и одговорни што сте подржали вето пејине унуке и наравно сада ти се враћа као бумеранг. Опет ти слиједи и прати у стопу најгору олош.
ОДГОВОРИТЕХм
22.05.2025 17:52На сву срећу а по теби изгледа на жалост дојава је била лажна. Па црни док знаш ли ти да су све дојаве лажне и на нашу срећу те су такве. Да нису досад би на стотине објеката а посебно школа летило у ваздух..
ОДГОВОРИТЕ