Oboljelo zdravstvo Srpske vlast ne liječi nego zadužuje
U “Dnevniku 2” BN TV večeras gledajte:
Republika Srpska 23.08.2026 | 18:03
- Oboljelo zdravstvo Srpske vlast ne liječi nego zadužuje, ukazao Blanuša.
- SNSD se igra tenderima: Izvlačenje novca zarad kupovine glasova, upozorio Stanivuković.
- Srpskoj su potrebna dva specijalizovana helikoptera za gašenje požara. Koliko Srpske treba da izgori da bi vlast reagovala, upitao Božović.
- Vatrogasci bitku biju sa vatrenom stihijom: Više požara na području Hercegovine.
- Borba sa požarima – Vučić u Deliblatskoj peščari: Civilno stanovništvo nije bilo ugroženo ni jedne sekunde.
-BiH prijete novi međunarodni arbitražni sporovi u kojima bi mogla ponovo izgubiti stotine miliona maraka. Ko je odgovoran za to i iz kog budžeta će novac otići ovaj put?
- Zašto su u Prijedoru stanovi sve skuplji, a potražnja sve veća?
- Mještani Ramića u Banjaluci blokirali glavnu saobraćajnicu u znak protesta zbog problema sa deponijom, zahtijevaju od nadležnih institucija konkretno rješenje.
- Tramp proglasio Ormuski moreuz novom američkom teritorijom; Teheran oštro reagovao na najavu novih sankcija Sjedinjenih Američkih Država.
Opširnije o ovim i ostalim temama u “Dnevniku 2” od 19:30 časova.
(BN)

Komentari / 0
Ostavite komentar