Јако невријеме погодило Београд, пет повријеђених
У Београду је данас због јаког невремена повређено пет особа.
Србија 08.07.2025 | 15:49
Из Хитне помоћи је за Тањуг речено да је један мушкарац око 14 сати задобио тешке повреде када је пао са крова, као и да је једна 46-година жена повређена на Славији када је на њу пала лимена плоча, и она је превезена у Ургентни центар.
У Сурчину је, такође услед обрушавања дела крова, тешко повређен 25-годишњи мушкарац и он је превезен у Клиничко-болнички центар Земун.
Прикажи ову објаву у апликацији Инстаграм
На Новом Београду у улици Јурије Гагарина су због пада лименог крова повређене две жене старе 31 и 73 године.
Јако невреме праћено олујним ветром, јаком кишом и градом погодило је данас нешто пре 14 сати и Београд.
РХМЗ је раније данас покренуо систем за пренос СМС хитних информација грађанима услед повећаног ризика од јаког грмљавинског невремена с кишом, локално крупним градом и снажним налетима ветра, који се у наставку дана прогнозирају за област Војводине, дела западне и централне Србије, укључујући и подручје града Београда.
(Тањуг)
Коментари / 0
Оставите коментар