Замало катастрофа: Воз злетио из шина и ударио у билборд
У загребачком насељу Гајнице у суботу је теретни воз исклизнуо из шина.
Регион 27.06.2026 | 12:01
Воз је завршио изван колосијека и ударио у конструкцију билборда, петнаестак метара од потходника, јавља ХРТ.
Према ријечима очевидаца, да је воз возио већом брзином, могао је завршити у подвожњаку којим сваки дан пролазе пјешаци и аутомобили.
Тиме је, сматрају свједоци, избјегнута могућа трагедија.
Повријеђених није било, а увиђај је у току.
(Фена/БН) Фото: Фена/Рапорт

Коментари / 1
Оставите коментарМики
27.06.2026 12:24Ми у републици српској немамо тих проблема, додик је све укинуо и ниста не ради осим оно сто њему мрцини капље у џеп. Возови наси стоје тако да су судари немогуће мисије 😂😂😂😂😂 сигурност на првом мјесту а пљачка његова игорова и горицина испред првог мјеста. Хехехехехех, хехехехехех
ОДГОВОРИТЕ