Завршена полицијска истрага: Ево шта слиједи за Ању Љубојевић
Полицијска управа Бањалука завршила је истрагу против бивше потпредсједнице Народне скупштине Републике Српске Ање Љубојевић, сазнаје Српскаинфо.
Република Српска 27.06.2026 | 12:21
Према нашим информацијама, након што су завршене вјештачења достављен је захтјев Основном суду у Бањалуци.
"Од суда је затражено покретања прекршајног поступка против Љубојевићеве, због прекршаја које је починила", рекао је саговорник Српскаинфо.
Подсјећамо, почетком јуна Љубојевићева је имала саобраћајну незгоду у Трну код Лакташа.
Незгода се догодила око 4 часа ујутро код надвожњака у изградњи, а њој су на УКЦ Републике Српске констатоване лакше тјелесне повреде.
Она је том приликом разбила службени аутомобил “ауди А3” вриједан око 60.000 марака.
Након несреће је изјавила да сноси сву одговорност.
Објаснила је да је у моменту удеса пгледала у телефон, а претходно је “била на фешти и попила пар пића”.
Предсједник СНСД Милорад Додик затражио је 9. јуна од Љубојевићеве да поднесе оставку на ту функцију, што је она и урадила.

Коментари / 20
Оставите коментарБилиПитон
27.06.2026 12:28А знају објавити кад тамо неки смртник надува преко 1.5 промила, а за њу само да ауто вриједи 60000 💩
ОДГОВОРИТЕЂУБРД
27.06.2026 13:50Једна покварена, стрпати је на Туњице годину дана а претходно да искешира 60,000 за ауто, то је за њу исто као за пензионера са најнижом пензијом да издвоји 10КМ! Кад нека сиритиња украде 10 м дрва из државне шуме мора да врати новац држави а претходно добије инфаркт од шока.Страшно, све ће вас ђаво однијети, проклетници!
Ђоле
27.06.2026 12:39Нека је она жива и здрава, али као човјек је нула, једно надмено створење, копија бахатог и сировог милорада. Фуууј!!!
ОДГОВОРИТЕОбућинске Баре
27.06.2026 12:40О каквом прекршајном поступку причате. Материјална штета 60,000 КМ плус угрожавање саобраћаја зар то није Кривично дјело.
ОДГОВОРИТЕЈака
27.06.2026 12:42Тресла се гора родио се миш.
ОДГОВОРИТЕС шта рећи
27.06.2026 12:47Доди, Додо Додо!! Ј*** те додо, Треба и тебе и њега послат тамо гдје вам је мјесто, Да Народ Српски водахне, од Вас турбо Срба
ОДГОВОРИТЕДраган
27.06.2026 12:49Мозес мислити колико попије кад оде у Скупстину,кад пијана сједа за волан.
ОДГОВОРИТЕА шта
27.06.2026 12:54Је слиједи шта,?? 🪠🪠
ОДГОВОРИТЕДа ли смо ми нормални
27.06.2026 12:57У творза. Унистила је дрзавну имовину. Мени узесе дозволу због 21 км/х прекорачења, а овој ће још да плате, да се не узбуђава. Чуј прекрсајна пријава... Творза и шлус.
ОДГОВОРИТЕЕее
27.06.2026 12:58Милорад је многе спасио али шта. Би са тобом. Кујо.
ОДГОВОРИТЕБрут
27.06.2026 13:00Казна пар стотина марака, судски трошкови, трошкови вештачења алкохола у крви, вршења увиђаја и фотодокументације, можда мјесец дана забране зависи од количине алкохола. Суд се неће бавити накнадом штете, већ евентуално други Суд у парничном поступку, ако власник аута и управитељ пута због оштећене опреме на путу то покрену, а неће. Купиће народ. Не може им нико ништа, јачи су од судбине, могу само......
ОДГОВОРИТЕобрисани
27.06.2026 13:04Добице укор разредног старесине,бице у цоску пола цаса,родитељи це да додју на информације,а онда це као одликасу,подпредседнику разреда,све бити опростено.Немојте нас замајавати са казнама ових Додикових олигарха,јер њима ни судњи дан не мозе ниста,а камоли ово насе, Милино правосудје.Они су изнад свих норми,аката и устава.Они су перјанице секте зване СНСД.За њих не вреде кметовски закони.
ОДГОВОРИТЕПрекршајни поступак?
27.06.2026 13:08А пијана полупала ауто од 60000 марака?!
ОДГОВОРИТЕСемберац
27.06.2026 13:09Такве као сто је она Милорад Додиг "производи". Има их на хиљаде а сто је јос горе све висе це их бити а друство тоне ли тоне. Опаметнице Србин али це бити назалост касно!
ОДГОВОРИТЕНеко
27.06.2026 13:10Па шта слиједи.....
ОДГОВОРИТЕРе за правду
27.06.2026 13:29Прекршај. Ха, ха, ха. Јел тако баш. Прекршај. Ха, ха, ха, ха. Спрдајте се са законом и народом кад можете.
ОДГОВОРИТЕРеално
27.06.2026 13:34Мислим да је крив извођач радова зато што није правилно обиљежио прекид пута и скретање на заобилазни пут.Због тог се дигла галама на јадну дјевојку ни криву ни дужну,а шеф странке подлегао притиску јавности и неправедно је смјенио са функције
ОДГОВОРИТЕПитам се
27.06.2026 13:34Јел била пијана или не? Какво је вјестацење а није рецено колико је имала алкохола у крви?
ОДГОВОРИТЕвуки
27.06.2026 13:46Па ста је истрага установила .
ОДГОВОРИТЕПитам само
27.06.2026 13:46Каква би била оптужница да дотична не припада црвеној секти?
ОДГОВОРИТЕ