Marija Šerifović umalo zaplakala zbog riječi sina (VIDEO)
Pevačica Marija Šerifović neretko deli zanimljive i emotivne trenutke iz svog doma na društvenim mrežama, a u centru pažnje uvek je njen preslatki sin Mario.
Srbija 27.06.2026 | 14:30
Najnoviji snimak koji je podelila potpuno je raznežio njene pratioce, ali i samu pevačicu.
U predivnom videu, Marija Šerifović je upitala svog naslednika: "Kaži mi: Kako se ti zoveš?", na šta je on kao iz topa odgovorio: "Ja sam Mario Šerifović".
"Ja sam sigurna da se od ovoga ludi"
Slušajući svog sina kako ponosno izgovara svoje ime i prezime, Marija je umalo zaplakala od neverovatne sreće. Usledilo je pitanje koje topi i najtvrđa srca.
"Šta si ti moje?", upitala ga je ponosna majka, a mali Mario je dao odgovor koji je sve ostavio bez teksta: "Planeta".
Da simpatičnim scenama iz njihovog doma zaista nema kraja, svedoči i to što je dečak u videu otkrio kakvi su mu planovi za budućnost, poručivši: "Kad porastem biću veliki momak Jablan".
Koliko je Marija emotivno doživela ovaj majčinski trenutak, potvrdila je i u samom opisu snimka gde je iskreno poručila: "Ja sam sigurna da se od ovoga ludi".
Inače, Marija Šerifović je pre tri godine sina dobila uz pomoć surogat majke, a za celokupan proces u Americi je morala da izdvoji između 160.000 - 193.000 dolara.
Video pogledajte OVDJE.
(Blic) Foto: Blic/Marija Šerifović

Komentari / 2
Ostavite komentarSolac
27.06.2026 14:58Pa dajte ljudi sve stoji djete je nešta najmilije i svetinja ali toliko mediske pažnje samo zato što mu je mama poznata, pa šta sa ostalom djecom kao da ne postoje čiji mama i tata nisu mediske ličnosti
ODGOVORITESrbijsnka
27.06.2026 15:35ODVRATNA,,,puna sebe,,ona bi da odlučuje ko do koliko godina treba da radi,,ko sta trend kome da kaze,,,imamo i mi decu ,,koju smo nosili 9,,meseci u stomaku ps ne pišemo i pricamo o tome !!!
ODGOVORITE