Policija saopštila: Žena skočila u Vrbas, spasili je građani

Žena koja je danas skočila sa Gradskog mosta u Banjaluci spasena je zahvaljujući brzoj reakciji građana koji su se zatekli u blizini i pružili joj prvu pomoć do dolaska Hitne pomoći.

Republika Srpska 27.06.2026 | 21:52
Policija saopštila: Žena skočila u Vrbas, spasili je građani

Rečeno je to Srni u Policijskoj upravi Banjaluka.

Iz policije su naveli da im je oko 12.00 časova prijavljeno da je žena skočila sa mosta, te da su policijski službenici izašli na teren.

(Srna) 

Komentari / 0

Ostavite komentar