Полиција саопштила: Жена скочила у Врбас, спасили је грађани

Жена која је данас скочила са Градског моста у Бањалуци спасена је захваљујући брзој реакцији грађана који су се затекли у близини и пружили јој прву помоћ до доласка Хитне помоћи.

Република Српска 27.06.2026 | 21:52
Полиција саопштила: Жена скочила у Врбас, спасили је грађани

Речено је то Срни у Полицијској управи Бањалука.

Из полиције су навели да им је око 12.00 часова пријављено да је жена скочила са моста, те да су полицијски службеници изашли на терен.

(Срна) 

Коментари / 0

Оставите коментар