Полиција саопштила: Жена скочила у Врбас, спасили је грађани
Жена која је данас скочила са Градског моста у Бањалуци спасена је захваљујући брзој реакцији грађана који су се затекли у близини и пружили јој прву помоћ до доласка Хитне помоћи.
Република Српска 27.06.2026 | 21:52
Речено је то Срни у Полицијској управи Бањалука.
Из полиције су навели да им је око 12.00 часова пријављено да је жена скочила са моста, те да су полицијски службеници изашли на терен.
(Срна)

Коментари / 0
Оставите коментар