Poginula djevojka iz Novog Sada

U saobraćajnoj nesreći koja se sinoć dogodila u mjestu Veliko Blaško, na podrušju opštine Laktaši, poginula je 24-godišnja Tanja Risteski iz Novog Sada.

Republika Srpska 29.08.2018 | 10:05
Poginula djevojka iz Novog Sada
Nesreća se dogodila u utorak oko 19:25 sati, kada je Risteski automobilom BMW udarila u banderu, a od siline udarca automobil se gotovo prepolovio.

Nesrećna djevojka je u trenutku udesa bila sama u vozilu.



"Uviđaj na licu mjesta saobraćajne nezgode obavila je dežurni okružni javni tužilac, Okružnog javnog tužilaštva Banja Luka Željka Fabić, zajedno sa policijskim službenicima Policijske stanice Laktaši.

Tužilac je naložila da se preduzmu sve potrebne istražne radnje i mjere kao i vještačenja, radi utvrđivanja svih okolnosti saobraćajne nezgode a naložena je i obdukcija tijela smrtno nastradale koja će biti obavljena u Zavodu za sudsku medicinu Republike Srpske", saopšteno je iz Okružnog javnog tužilaštva Banjaluka.

(Agencije)

Komentari / 1

Ostavite komentar
Name

E boze boze

29.08.2018 08:30

Jos jedna mladost ugasena

ODGOVORITE